Ataşehir Rent A Car

Ataşehir Rent A Car

Ataşehir başta olmak üzere İstanbul ‘un tüm semtlerine rent a car hizmeti vermekteyiz. Günlük araç kiralama, haftalık araç kiralama, aylık araç kiralama hizmetlerini sizlere kaliteli bir şekilde sunuyoruz. Tüm ilçe ve semtlere adrese anahtar teslim araç kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Siz bulunduğunuz yerden ayrılmadan istediğiniz aracı filomuzdan seçin, biz ayağınıza getirelim. Havaalanı, oteller, alışveriş merkezleri yada aklınıza neresi geliyorsa. Tüm noktalara hizmetimiz vardır.

Rent a car konusunda uzman personelimiz, yeni model ve bakımlı araç filomuz sayesinde sektöre kaliteli bir araç kiralama hizmeti sunmaktayız. Bu konuda oldukça iddialı olduğumuzu belirtiyoruz çünki, müşteri hizmetlerinden aracı teslim edecek şoföre, sistem işlemlerinden bakım yapan personele kadar tüm kadro işimizi severek ve benimseyerek profesyonel bir şekilde yapıyoruz.

Ataşehir ‘de kiralık araç kategorisinde araç yaşı, kilometresi, bakım durumu olarak en iyi değerlere sahip olan araçlar Ekşioğlu Group farkıyla hizmetinize sunulmaktadır.