ARACIMI KİRALA

YATIRIM ORTAKLIĞI


KAZANCINIZ NE OLACAK?

Kazancınız  arac değerinin bölü 48idir.(araç segmentine göre /42 dir. )

Örnek: 100.000 / 48 = 2.100 TL Örnek fiyat gösterilen fiyatlar araç paketine göre değişkenlik gösterebilir.

Örneğin ; 2017 model 1.6 Volkswagen Passat aracınız var aracınızın değeri ortalama 150.000TL , 1 ile 4 yıl arasında sözleşme ile şirketimize kiralayarak aylık ortalama 3125TL anlaşabilir  ve ek gelir kazanabilirsiniz, üstelik  servis bakımları,onarımları,cezaları, yaz kış lastik değişimleri,takip cihaz aylık ödeme ve google reklamasyon giderleri CR-Line şirketine aittir.


  YILLIK MASRAFLAR ÜZERİNDEN KARLARINIZ

  • Yıllık Periyodik Bakım Masrafı: Ortalama 1.500 TL ödemezsiniz.
  • Lastik Değişim Masrafı: (2000 TL 4 tekerin değişim masrafı. yaz kış yılda iki kez tekerlek değişimi olarak hesaplandı) ödemezsiniz.
  • Araç takip GPS sistemine aylık ödemezsiniz.
  • Personel gideriniz yoktur.Ödemezsiniz.
  • Reklam giderlerine (Sahibinden.com -Google reklamları-Web sitesi reklamları) gibi masrafları ödemezsiniz.
  • Sözleşme tarihi süresince kesilen cezalardan sorumlu olmazsınız.
  • Arabam kiraya gitmedi gibi düşünceniz olmaz ödemeler her ay sabit gerçekleştirilir.

YATIRIM YAPANLARIN KAZANÇLARI

Aracınızın her hangi bir borcu yoktur ve 1 yaşındaki aracınızı örneğin 48 aylık sözleşme ile bıraktığınızda ,yine Volkswagen ‘den örnek verirsek anlaştınız aylık tutarı 48 ya çarptığınızda toplam kazanacağınız tutar belli olacaktır. Bu gelirinizi dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. İster giderlerinize ek olarak kullanabilir isterseniz yatırımınızı çoğaltmak adına kendinize ikinci bir araç alabilirsiniz böylelikle ikinci bir araç sahibi olmuş olursunuz. Sözleşme süresi dolduğunda aracınızı geri alabilir,dilerseniz takasa sokarak modelini yükseltip çalışmamıza devam edebilirsiniz. Şirketimizde ne kadar arabanız var ise kazancınız o kadar fazla olur.

UNUTMAYIN! (Araç modeline göre ) ortak çalışmamız sonucunda 48 ay sonunda kazancınızı  ikiye katlamış olursunuz. Bugün 5 araç kredisine girdiğinizi düşünürseniz 4 yıllık bir kredilendirmede araç kendi kredisini kendisi ödemiş olur ve 4 yılın sonunda araçlar  size kalır. Araçların bedelini en düşük 70.000TL üzerinden düşünürseniz 4 yılın sonunda 360.000TL değerinde araca sahip olursunuz. Hatta günümüzde araçlar döviz üzerinden geldiği için her yıl değeri artmaktadır.

Araç sahiplerinden örnek vermek gerekirse Medet bey 2014  Temmuz ayında 2013 model 1,5 Dizel Trend  13.000km de Ford Fiestayı 32.000TL’ ye aldı. Banka kredisi olarak aylık 930TL ödemesi var ve Medet bey’e aylık 1000TL ödeme yapıldı,ödemeleri bankaya 1000TL olarak yaptığından dolayı 2018 Nisan ayında aracını teslim alarak 46.000TL ye sattı. Arac 4 yılda toplam 148.000km yaptı, bugün aracın satış değeri 45.000TL den başlamaktadır.


ARAÇLARI NASIL KİRAYA VERİYORUZ.

Firmamız KABİS (Kiralık Araç Bildirim Sistemi) üyesidir. böylelikle aracı kiralayan kişinin bilgileri anında karakola bildirilmiş olur. Araçla işlenebilecek her hangi bir suç,yasa dışı işler ve ya ölümlü kazalarda hiç bir şekilde sorumlu olmazsınız.

Araçlarımızın tamamı profesyonel ekibimizle hiç bir hukuki sorumluluk atlanmadan yasal olarak kiralanır.


GÜVENLİK

Şirketimiz K.A.B.İ.S üyesi olup kiralama anında tüm bilgiler KABİS sistemine kayıt yapılarak kime kiralanacağı bilgisi verilir.

Telefonda araçlarımızın tam yaşı,tam km bilgisi, motor hacmi,aracın paketi gibi detaylı  bilgiler müşteriyle telefonda paylaşılmaz.

Araçlarımızın her birinde  gizlenmiş GPS araç takip sistemi bulunmaktadır.Takip cihazları sistemimiz tarafından şifre girilerek izin verilmediği sürece sökümü gerçekleştiğinde otomatik olarak aracın motorunu kilitler ve anında müdahale edilir.Aracın Motor sistemi  izin verilmeden kesinlikle çalıştırılamaz.


Ceza Takipleri

Araç CR-Line sistemine kaydedildiği andan itibaren Trafik şube ve asayiş birimlerine kayıt edilir anlık trafik cezaları ve HGS,OGS geçişleri sistemimize yansır.

Müşteri Kontrolleri

Müşterilerimizden yasal tüm evrakları getirmeleri istenir ayrıca kiraya verilmeden önce KABİS (Kiralık Araç Bildirim Sistemi) programına kayıt edilir müşterinin aranması,yakalaması var ise kolluk kuvvetler aracı kiraya çıkartmadan ofisimize gelerek bu kiralamayı engeller, eğer kiradan sonra her hangi bir olaya karışır ise araç ruhsat sahibi hiç bir şeyden sorumlu tutulmaz.


KAZALAR ,DEĞER KAYBI VE YIPRANMA PAYI

Her hangi bir kazada aracın değer kaybı için avukatlarımız sizin adınıza başvuru yapar, 3 ila 8 ay içerisinde araç değer kaybı araç ruhsat sahibinin adına bankaya yatırılır.

ÖRNEK

Günümüzde 900bin TL değerindeki bir evden alabileceğiniz kira ortalama 2,500 TL civarındadır. 100 bin TL değerindeki bir arabayla ortalama aylık 2.000TL aldığınızı düşünürseniz 900.000TL değerindeki 9 arabadan aylık 18.000TL kazanırsınız ve 48 ay sonunda 864.000TL kazanmış olursunuz böylelikle anaparayı neredeyse ikiye katlamış olursunuz hemde siz hiç birşey yapmadan.

Tek yapmanız gereken EKŞİOĞLU ARAÇ KİRALAMA yetkilisi ile irtibata geçmeniz yada aşağıdaki randevu formunu doldurarak randevu talebinde bulunmanız olacaktır. En kısa sürede temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Temsilcilerimiz detaylar ile ilgili sizleri yüz yüze görüşmede bilgilendirecektir.