Romanya Nakliye

Romanya Nakliye

Romanya ‘da nakliye, lojistik hizmetinin en çok kullanılan taşımacılık biçimidir. Karayolu taşımacılığında birçok ülkeden birçok ülkeye araç tedariği hizmetimiz bulunmaktadır. Bu ülkelerden bazıları Romanya, Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Makedonya, Sırbistan ve İngiltere ‘dir. Romanya ‘da uluslarası karayolu taşımacılığı ithalat ve ihracat potansiyelinin yüksek oluşu sebebi ile oldukça yaygındır. Bu anlamda nakliye hizmeti önem kazanmaktadır.

Romanya Nakliye Hizmeti Nasıl İşler?

Yapacağınız ithalat yada ihracat ile ilgili bizlere ulaşıyorsunuz. Bilgilerinizi müşteri temsilcilerimize aktarıyorsunuz. Bizde size, taşıtmak istediğiniz yük veya yüklerin(malın) cinsine, durumuna(azlık/çokluk) göre araç bilgileri ve fiyat teklifi gönderiyoruz. Anlaşmaya iki tarafta mütabık olduğu zaman belirtilen plakalı araç belirtilen zamanda yükünü teslim almak için yola çıkıyor. Deneyimli şoförlerimiz sayesinde varış noktasına kadar sorunsuz bir şekilde giderek yükü ilgili birime teslim ediyor. Alacağınız hizmet öncesi veya aldığınız hizmet sonrası, sormak istediğiniz soru veya merak ettiklerinizi de müşteri temsilcilerimize iletebilir sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Geniş araç grubumuzun, deneyimli şoförlerimizin ve saygın iş ağımızın olması sebebiyle yüklerinizi en uygun fiyata ve en hızlı şekilde başlangıç noktasından varış noktasına ulaştırmaya devam ediyoruz. Aynı zamanda araçlarımızda bulunan takip ve elektronik denetim sistemlerimiz sayesinde araçlarla ilgili durum,yakıt,km gibi bilgilere de anlık olarak ulaşabiliyoruz.

Uluslararası karayolu taşımacılığı yapan firmalar ile sürekli iletişim halinde olarak lojistik desteği sağlıyoruz. Romanya Ülkesi ‘ne lojistik desteğinin içerisine nakliye, nakliyat, taşımacılık, depolama, gümrükleme gibi hizmetler dahildir.