Romanya Nakliye Yapan Firmalar

Romanya Nakliye Yapan Firmalar

İstanbul ve Türkiye ‘nin tüm illerinden Romanya nakliye yapan firmalar kategorisinde uzun yıllardır Romanya nakliye, Romanya parsiyel taşımacılık, Romanya nakliyat alanlarında güvenli ve hızlı hizmeti sağlayan lojistik firmaları arasında en ön sırada yer almaktayız.

Romanya Nakliye Yapan Firmalar

Romanya Ülkesi ‘ne uluslararası taşımacılık hizmetimiz bulunmaktadır. Romanya ‘nın Bükreş, Piteşti, Timişoara, Arad ve diğer şehirlerine karayolu taşımacılığı, nakliyat, nakliye, lojistik, parsiyel, taşımacılık alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Taşımacılık hizmetini üstlendiğimiz işlerde yükleriniz güvenle ve hızlı bir şekilde varış noktasına ulaştırılır. Yaptığımız işlerde öncelik müşteri memnuniyetidir. Bu konuyu da, yaptırdığınız işler ile ilgili müşteri temsilcilerimiz sayesinde hizmet öncesi ve hizmet sonrası müşteri desteği ile sağlıyoruz.

Romanya ‘da nakliye ve taşımacılık alanında saygın bir bağlantı ağımız vardır. Bu bağlantılarımız sayesinde gümrükleme ve depolama hizmetlerini de sorunsuz ve seri bir şekilde sizler için yapıyoruz. Yüklerinizi bize taşıtmak için yapmanız gereken bizi arayarak müşteri temsilcilerimize yük bilgilerini bildirmek. Ardından fiyat teklifini ister yazılı ister sözlü olarak almak istediğinizi belirtmek. Aynı zamanda websayfamızda bulunan iletişim kutusunu kullanarak ta bizlerden fiyat talebinde bulunabilirsiniz.